Listopadowa codzienność

W tym miesiący kończę Szkołę Karola, internetową szkołę fotografii zupełnie inną niż wszystkie. Nie zapisałam się do niej, żeby nauczyć się robić zdjęcia – to już umiałam. Chciałam się dowiedzieć po co to wszystko robię, jaką drogą pójść z tym, co już mam. Wczoraj omawialiśmy moje fotograficzne podsumowanie tego roku i postanowiłam, że czymś się z Wami podzielę.

Otóż Karol zachęcił nas abyśmy fotografowali naszą codzienność. Nie było to dla mnie niczym nowym – jeśli śledzicie mnie na Instagramie wiecie, że robię zdjęcia na okrągło. Ale wiele z tych zdjęć zostaje w telefonie albo na komputerze, nie dzielę się nimi z nikim, no bo i po co? Długo myślałam, że takie szybkie pstryki z telefonu w ogóle nie mogą się równać z przemyślanymi, wymuskanymi sesjami jakie lubię robić jako Nyxe.
Ale po roku nauki doszłam do wniosku, że to bzdura i że te zdjęcia wcale nie są mniej poważne. Po prostu to, co robię w Nyxe to zupełnie inna bajka. A te komórkowe czy analogowe fotki z życia opowiadają moją historię. Są wspomnieniami, do których będę tesknić za kilka lat. Chwilami, o których być może nie będę później pamiętać. Dlaczego te zdjęcia dyskryminować?

I tak oto, przed Wami pierwszy post z serii Codzienność. Zaczynam od tej listopadowej, bo wtedy zaczęłam wrzucać te wybrane zdjęcia do folderów. Część została zrobiona komórką, część na kliszy.

10 myśli na temat “Listopadowa codzienność

   1. 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ ten poprzedni komentarz o którym mówiłam był z Facebooka 😂. Za dużo internetu. 🙈 Sorry. No w każdym razie Ty i moja koleżanka, obie zwróciłyście uwagę na to zdjęcie 😅

    Polubione przez 1 osoba

   2. Spoko, akurat ten problem to mamy chyba wszyscy 😀 (za dużo Internetu, w sensie 😉 ) Tak czy inaczej, znalezienie magii i poezji w zupie pomidorowej to jest jakaś supermoc i Ty ją totalnie masz, więc nie dziwię się, że inni też zwrócili na to uwagę, nie tylko MY, Agnieszka 😛

    Polubione przez 1 osoba

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s